top of page

Petra Resort

BUY

$41.700

Popis nehnuteľnosti

Projekt Petra Resort je luxusný multifunkčný komplex, ktorý sa nachádza na pobreží Čierneho mora, 15 km od Batumi v rekreačnej oblasti Tsikhisdziri. Historicky bolo Tsikhisdziri jedným z najobľúbenejších letovísk na pobreží Čierneho mora v Gruzínsku. Vďaka svojim nádherným plážam, nádhernej prírode a príjemnej klíme, ionizovanému morskému vzduchu, prevahe slnečných dní a teplému moru.
Projekt na ploche viac ako 20 hektárov zahŕňa hotely a rezidencie, apartmány investičného hotelového typu, súkromnú pláž a rozsiahlu rekreačnú infraštruktúru, reštaurácie a kaviarne, obchody a butiky, kryté aj vonkajšie bazény, SPA a fitness centrum, aquapark, športové ihriská, jazero, kasíno. Rezort bude spravovať medzinárodná správcovská spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v rezorte a hotelovom manažmente VALOR HOSPITALITY, ktorá je jednou z popredných svetových správcovských spoločností so sídlom v Atlante v USA.
S portfóliom viac ako 90 hotelov a rezortov v Amerike, Spojenom kráľovstve, Afrike, na Strednom východe a juhovýchodnej Ázii sa VALOR HOSPITALITY v súčasnosti rýchlo rozširuje na Stredný východ.
Služby poskytované správou rezortu zahŕňajú:
- Prenájom bytov
- Bezpečnosť / CCTV
- Recepcia v každej budove
- Vrátnik
- Hotelová služba
- Čistenie priestoru
- Upratovanie
-Technický servis
Súkromná pláž rezortu Petra Resort ponúka jedinečný a úchvatný výhľad na Čierne more a panorámu mesta Batumi. Pláž bude vybavená ležadlami, slnečníkmi a niekoľkými plážovými barmi a reštauráciami. Na jazere je plánovaná požičovňa katamaránov a pontónových člnov. Prvou fázou výstavby sú TRIPLET TOWERS. Triplet Towers ponúkajú výhľad na úžasnú promenádu lemovanú palmami. A z okien apartmánov je výhľad na more a ruiny starovekej pevnosti Petra, postavenej v 6. storočí. Jedinečná kombinácia moderného štýlu a premysleného dizajnu veží vytvárajú atmosféru nenápadnej elegancie.
INFRAŠTRUKTÚRA:
- Vonkajšie bazény
- Reštaurácie
- bary pri bazéne
- Fitness
- detské ihriská
-zábavné centrum
- vnútorné a vonkajšie parkovacie plochy
Petra Resorts ponúka apartmány v rozlohe od 27 m². Všetky apartmány majú priestranné balkóny, kde si môžete vychutnať rannú kávu a obdivovať nádherný výhľad na more.
Akontácia je 30% a splátkový kalendár s 0 % navýšením do 12 / 2025 Dokončenie výstavby veže A v decembri 2025. Dokončenie výstavby rezortu do 2030.

Izieb

1

Poschodí

29

Kúpeľňa

1

Dokončené

2025

Rozloha m2

27.8

Lokalita

Tsikhisdziri (Batumi), Gruzínsko, Adžaria

Mgr. Adam Gečevský

# 910.888.322

Email

Mobil

Whatsapp:
+421 910 888 322

Mám záujem

Ďakujeme za potvrdenie

Späť na

bottom of page