top of page

Mziuri Wellness by Crowne Plaza

BUY

$39.600

Popis nehnuteľnosti

Apartmány na kľúč v komplexe Mziuri Wellness by Crowne Plaza sa nachádzajú v Batumi v časti Makhinjauri, na území bývalého balneologického strediska. Buduje sa tu nový rezidenčný a ozdravný komplex „Mziuri Wellness“, ktorý bude umiestnený medzi trvalými borovicami a endemickými rastlinami. „Mziuri Wellness“ spája rezidenčné apartmány, 5* medzinárodnú sieť hotelov CROWNE PLAZA a kúpeľný rezort.

Výstavbu komplexu realizuje MRMU International, gruzínsko-britská spoločnosť, ktorá strategicky investuje do rôznych projektov v krajine. Jedinečný infraštruktúrny projekt „Mziuri Wellness“ má významné miesto v portfóliu spoločnosti. Nehnuteľnosti a cestovný ruch patria medzi najrýchlejšie rastúce odvetvia gruzínskeho hospodárstva.

Vynikajúca príležitosť na rozvoj projektu, záujem hotelej siete Crowne Plaza s apartmánmi a myšlienka obnovy prvého balneologického rezortu v regióne Gruzínska Adžaria boli dôležitými faktormi, ktoré investora prilákali.

Jedinečný rezidenčný a ozdravný komplex „Mziuri Wellness“ sa nachádza v jednej z najmalebnejších a najekologickejších oblastí pobrežia Adžaria – Makhinjauri. Makhinjauri sa aktívne využíva ako klimatické a balneologické stredisko od začiatku 20. storočia. Len 2 km od zdravotného strediska Mziuri Wellness sa nachádza jedno z najnavštevovanejších a najzelenších miest v Batumi – Botanická záhrada. Stredisko Makhinjauri sa nachádza v nadmorskej výške 15-100 metrov nad morom. Mikroklímu a subterminálnu minerálnu vodu využívali miestni obyvatelia začiatkom 20. storočia na liečbu rôznych chorôb.

Infraštruktúra v MZIURI WELLNESS
- kúpeľné a fitness centrum
- záhrada
- detský kútik
- reštaurácia a kaviareň
- parkovisko
- služby concierge

Obyvatelia komplexu budú mať exkluzívny prístup k infraštruktúre a službám CROWNE PLAZA, čím sa vytvoria všetky podmienky pre aktívny oddych a relax. “Mziuri Wellness” má 51 hotelových izieb, 5 ***** HOTEL CROWNE PLAZA a 244 apartmánov. Všetky apartmány sa predávajú dokončené na kľúč (s nábytkom a domácimi spotrebičmi).

Cena apartmánov od 1100 $/m2 + dokončenie 600 $/m2

ROZVRH PLATIEB
– 30% akontácia
- 70 % bezúročné splátky štvrťročne do konca decembra 2026 Platobný kalendár je platný do 30.1.2024 Projekt má byť dokončený v decembri 2026.

Izieb

1

Poschodí

7

Kúpeľňa

1

Dokončené

2026

Rozloha m2

36

Lokalita

Batumi, Gruzínsko, Adžaria

Mgr. Adam Gečevský

# 910.888.322

Email

Mobil

Whatsapp:
+421 910 888 322

Mám záujem

Ďakujeme za potvrdenie

Späť na

bottom of page