top of page

Mziuri Gardens

BUY

$77.760

Popis nehnuteľnosti

Mziuri Gardens je unikátny projekt v ekologickej rekreačnej oblasti Makhinjauri, ktorý rozvíja britská spoločnosť MRMU Ltd.

Projekt sa stavia pár metrov od mora, na mieste bývalého sanatória.

Územie polyfunkčného komplexu je 15 000 m2, väčšina územia bude vyčlenená na rekreáciu. Rekreačná plocha rezidenčného komplexu "Mziuri Gardens" je 10 000 m2. Pri príprave projektu boli plne zohľadnené všetky danosti miestnej krajiny a dôraz sa kládol na jej zachovanie.

Komplex sa nachádza len 6 km od centra Batumi, pár metrov od pobrežia a len 2 km od "záhrady Mziuri" - botanická záhrada Batumi. V blízkosti sa nachádzajú aj liečebné termálne pramene. Ide o viacúčelový obytný komplex pozostáva z dvoch 15-poschodových a jednej 17-poschodovej budovy, z ktorých v jednej bude sídliť 5-hviezdičkový hotel CROWNE PLAZA.

Fasáda budovy bude ošetrená špeciálnym tepelne a hydroizolačným materiálom, ktorý na jednej strane pomôže zabezpečiť energetickú efektívnosť a na druhej strane ochráni budovu pred prenikaním vody a vlhkosti.

Pri výstavbe budú použité špeciálne energeticky úsporné tvárnice, ktoré paralelne zabezpečia aj zvukovú izoláciu. Podlahy a steny hlavných častí budovy budú pozostávať zo žiaruvzdorných materiálov. Každý blok je vybavený dvoma špeciálnymi požiarnymi výťahmi a dvoma požiarnymi schodiskami, dverami z ohňovzdorných materiálov.

Infraštruktúra komplexu:
- Kúpeľné a fitness centrum vrátane vírivky, masážnej miestnosti, sauny, posilňovne;
- vonkajšie a vnútorné bazény;
- upravené nádvorie s hojdacími sieťami, čalúneným nábytkom;
- basketbalové ihrisko;
- letný amfiteáter;
- lezecká stena a doska pre obrovský šach;
- otvorené a uzavreté konferenčné miestnosti;
- 4 reštaurácie rôznych typov, kde budú jedlá gruzínskej, európskej, americkej, čínskej a japonskej kuchyne, ako aj salóniky a bary;
- biliardová miestnosť, karaoke bar;
- samostatná miestnosť na hranie šachu, backgammonu, domino a kariet;
- vrátnik;
- opatrovateľská služba;
- animátor;
- lekár;
- salón krásy;
- čistiareň;
- obchod so suvenírmi;
- bankomat;
- služba správy bytov na prenájom;
- údržba komplexu;
- požiarna bezpečnosť;
- video dohľad a bezpečnosť po dobu 24 hodín;
- detektory dymu;
- požiarny výťah;
- parkovanie na prvých dvoch podlažiach, ako aj vonkajšie parkovisko a parkovisko pre bicykle;
- autoumývareň;
- 4 vysokorýchlostné výťahy americkej spoločnosti "Otis";
- technické miestnosti na každom poschodí obytného súboru.

Obyvatelia komplexu sa budú môcť dostať na pláž pomocou špeciálne upraveného mosta a výťahu. Na pláži budú ležadlá, slnečníky, kaviarne, pieskoviská pre deti. Pre fanúšikov outdoorových aktivít na mori bude moťnosť zapožičať si za poplatok vodný skúter, vodný „banán“, vodný bicykel.

Byty sa predávajú v stave štandardu na kľúč. Vďaka svojej špeciálnej polohe projektu, ponúkajú všetky výhľady z komplexu nádherné panorámy mora.

Cena bytov začína od 1700 USD /m2. (zariadené na kľúč) v závislosti od budovy, poschodia a umiestnenia bytov. Cena apartmánu v stave na kľúč je $77,760.

Prvá platba vopred 30%, následne je možné doplatiť apartmán pri kolaudícii alebo dohodnúť splátky bez navýšenia počas výstavby.

Počiatočná platba vo výške 30%

Ukončenie stavby - júl 2023

Izieb

1

Poschodí

15

Kúpeľňa

1

Dokončené

2023

Rozloha m2

49

Lokalita

Batumi, Gruzínsko, Adžaria

Mgr. Adam Gečevský

# 910.888.322

Email

Mobil

Whatsapp:
+421 910 888 322

Mám záujem

Ďakujeme za potvrdenie

Späť na

bottom of page