top of page

Cube Batumi

BUY

$71.800

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj apartmány v úplne novom komplexe CUBE BATUMI, ktorý je dokonalou kombináciou luxusu, štýlu a elegancie.

Komplex je strategicky umiestnený v blízkosti Alley Hrdinov, čo umožňuje vidieť úchvatný výhľad na mesto na jednej strane a úžasný modrý horizont Čierneho mora na strane druhej.

Komplex CUBE ponúkne svojim hosťom úžasné dovolenkové podmienky tým, že ponúkne infraštruktúru svetovej úrovne. Pláž a hlavné turistické vychádzkové zóny mesta sa nachádzajú neďaleko od komplexu a vďaka modernej architektúre sa tento projekt môže pochváliť najvyššou návratnosťou investícií v meste. Nielen vonkajší dizajn budovy, ale aj interiérový moderný štýl a priestranný dizajn dopĺňajú sofistikované neutrálne palety. Tvar budovy ešte umocňujú panoramatické okná od podlahy až po strop, ktoré poskytujú dostatok prirodzeného svetla a výhľad na more alebo mesto.

Investičný komplex ponúka širokú škálu výnimočných apartmánov, od útulných štúdií až po apartmány s jednou, dvomi a tromi spálňami, všetky vybavené výnimočným komfortom. Hostia si budú môcť užiť bazén s rozlohou 200 m2, komplex ponúkne aj detské ihrisko, spoločenskú miestnosť s knižnicou, letné kaviarne, reštaurácie, telocvičňu a štúdio jogy a samozrejmosťou sú konferenčné miestnosti určené na obchodné stretnutia. . Komplex bude obsahovať 5-hviezdičkový medzinárodný hotel značky, ktorý zaručuje špičkové služby a všetko čo potrebujete pre prácu a zábavu. CUBE je presne tam, kde potrebujete byť a ponúka výnimočný luxus, štýl a eleganciu.
Vďaka svojej výhodnej polohe je dostupnosť ideálna:
— More: 5 min
— Futbalový štadión: 3 min
— Klientske centrum: 1 min
— Obchodné centrum: 2 min
— Letisko Batumi: 10 minút jazdy
— Piazza: 5 minút jazdy

* Obhliadka nehnuteľnosti možná online alebo osobne v Batumi s našim predajcom
* Zápis do katastra nehnuteľností v Batumi zariadime do 24 hodín.
* Platba apartmánu popri dokončení/ Ukončenie výstavby v roku 2026

www.batumi.sk / info@batumi.sk
Tel. SK: +421 905 212 056
Tel. SK: +421 903 717 975 (kancelária Bratislava)
Whatsapp: +421 910 888 322 (kancelária Batumi)

Izieb

1

Poschodí

42

Kúpeľňa

1

Dokončené

2027

Rozloha m2

35.9

Lokalita

Batumi, Gruzínsko, Adžaria

Mgr. Adam Gečevský

# 910.888.322

Email

Mobil

Whatsapp:
+421 910 888 322

Mám záujem

Ďakujeme za potvrdenie

Späť na

bottom of page